10025 Sk No:8 A.O.S.B Çiğli/İZMİR 0532 291 80 49

Hakkımızda

Hakkımızda

2012 yılından beri deniz patlıcanı ürünü üzerinde faaliyet gösteren şirketimiz, yüksek kalitede ürün üretmeyi ve tüm dünyaya pazarlamayı hedeflemektedir

Kurulduğumuz tarihten beri yurtdışına ihracat için gereken kontrolleri yaptırıp Uzak Doğu ve Amerika'ya satışlarımızı gerçekleştirdik. 2019 itibariyle de Avrupa'ya ihracat onayımızı alarak "tüm dünyaya sevkiyat" hedefimize ulaştık. Tüm üretim hattımız izlenebilir ve soğuk zincir prensiplerine uygun şekilde kurulmuştur

Elektronik ve otomatik takip sistemleri ile deniz patlıcanı her aşamada yüksek kalitede olacak şekilde sizin için üretilmektedir.


Neden Biz?

HACCP gıda güvenliği sisteminin uyguladığı tesisimizde, Tarım ve Orman Bakanlığının onayladıgı avcılığa açık meralarda dalgıçlarımızın topladığı deniz patlıcanları toplanıp işlenmektedir.

Buhar kazanlarında yüksek ısı ile kaynatıldıktan sonra sizin talebinize göre şoklanıp dondurulan veya kurutulan ürünlerimiz. arzu edilen miktarlarda paketlenmiş olarak sevk edilmektedir.

İhracat sevkiyatlarımız soğuk zinciri koruyarak AVRUPA VE AVRUPA DIŞI her noktaya uçak taşımacılığı, gemi sevkiyatları ve karayolları taşımacılığı ile -18°C’de gerçekleştirilir.

Ürünlerimizin otokontrol analizleri yapılarak tüm mikrobiyolojik ve diğer tehlikelerden arınmış şekilde işlenmiş olarak siz müşterilerimize sunulur.

Tüm personelimiz COVİD-19 ve Gıda Hijyen Prosedürlerine uygun olarak üretim alanında çalışırlar.

Tesisimizin tümü, ürün hammadde kabulünden sevkiyat alanına kadar 7/24 kamera ve güvelik sistemleri ile izlenmekte ve denetlenmektedir.


Bu lezzeti tatmaya davetlisiniz.